Прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти м. Бориспіль у 2018 році

Після прийняття нового закону «Про освіту»змінився і порядок прийому дітей до першого класу. Відтепер ніяких конкурсних відборів.

За новим законом, за кожною школою закріплено певну територію, майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи мають право на першочергове зарахування до неї.

Рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради від 18 грудня 2017 року № 757 «Про закріплення за закладами середньої освіти міста території обслуговування для обліку дітей шкільного віку та учнів» за закладами загальної середньої освіти міста закріплені території обслуговування. Рішення розміщено на сайті управління освіти і науки у рубриці «Прозорість і інформаційна відкритість» та на сайтах закладів загальної середньої освіти міста.

Однією з цілей нового порядку зарахування у початкову школу є рівномірний розподіл навантаження на вчителів і формування класів до 30 дітей.

Міністерство освіти і науки нині працює над новими умовами зарахування дітей.Однак деякі положення до закону ще досі не прописані, тому і у батьків, і в педагогів виникає чимало запитань.

Управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради виданий наказ від 01 березня 2018 року № 89 «Про заходи щодо організованого прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Борисполя у 2018 році», яким затверджено План заходів щодо організованого прийому дітей до 1-их класів закладів загальної середньої освіти міста.

Відповідно до наказу прийом дітей до 1-го класу у заклади загальної середньої освіти міста буде здійснюватися виключно на підставі таких документів: заяви від батьків або осіб, які їх заміняють на ім’я директора закладу, копії свідоцтва про народження дитини, медичної картка встановленого зразка.

При прийомі до 1-их класів перевірку знань дитини щодо її розвитку та готовності до навчання у школі категорично заборонено так як і збір будь-яких додаткових даних про дитину, її батьків, осіб, які їх заміняють.

Керівники закладів загальної середньої освіти до30.08.2018 здійснюють прийом документів та першочергове зарахування до перших класів дітей, які проживають на території обслуговування загальноосвітнього навчального закладу та яким станом на 01.09.2018 виповнилося, як правило, шість років.

Зарахування учнів, які не проживають на території обслуговування закладу освіти, буде проведено відповідно до пункту 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» за умови наявності вільних місць у закладі.

Якщо кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Накази про зарахування учнів до 1-их класів закладів загальної середньої освіти будуть видані до 01 вересня 2018 року.

Рішення про закріплення за закладами дошкільної освіти міста Борисполя території обслуговування

Про закріплення за закладами загальної середньої освіти міста території обслуговування для обліку дітей шкільного віку та учнів

Кiлькiсть переглядiв: 627

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.