/Files/images/Фото0444.jpg

Безмежжя Борисового поля. Матеріали ІІ регіональної науково-практичної конференції "Українознавство як феномен історичного розвитку та державотворення України", Олесю Берднику/ [Упор. В.Литвин, Л. Пасенко, Т. Чернойван].- Бориспіль: Ризографіка, 2008.-126 с.

/Files/images/Фото0432.jpg

Діалогічні аспекти науково-педагогічної спадщини видатного українського дидакта В.О. Сухомлинського: матеріали регіональної науково-практичної конференції (Бориспіль, 23 вересня 2008 р.) / [уклад. Т. Чернойван, Л. Мозгова]– Бориспіль: ПП "Люксар", 2008. -116 с.

Це видання присвячене 90 річниці з дня народження В.Сухомлинського і містить практичні узагальнення його педагогічної спадщини. Матеріали праць, що увійшли до збірника, укладені фахівцями дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м.Борисполя. Автори статей творчо переосмислили педагогічні надбання В.Сухомлинського, подали практичні поради щодо використання ідей мислителя в навчально-виховному процесі. Видання адресоване освітянам, батькам та всім, кому не байдужа духовна спадщина українського педагога.

/Files/images/Фото0439.jpg

Краєзнавство як феномен історичного розвитку та державотворення України: матеріали обласної науково-практичної конференції, присвяченої 150-річниці від дня народження Шолом-Алейхема, (Бориспіль, 26 березня 2009 р.) / За ред. Л. Мозгової. - – Бориспіль: ПП "Люксар", 2009. -168 с.

Видання містить матеріали обласної науково-практичної конференції, присвяченої 150-й річниці від дня народження Шолом-Алейхема, що відбулася у м.Борисполі Київської області. Авторами збірника розкриваються особливості біографії митця, здійснюється літературознавчий аналіз епічних та драматичних текстів, подано бібліографію його творів.

Для вчителів зарубіжної та української літератури, класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів і закладів нового типу, краєзнавців-дослідників, а також для кожного, хто хоче підвищити власну культуру.

/Files/images/Фото0431.jpg

Педагогічний дивосвіт (сучасна історія освіти міста Борисполя в постатях) / [За ред. Т. Чернойван, Л. Мозгової]– Бориспіль: ПП "Люксар", 2010. -56 с.

Ідея підвищити статус педагога, показати його внутрішній світ, різні сторони діяльності спонукала до створення цього видання. Збірка містить твори учителів про своїх колег, розгортає перед читачем сторінки з життя педагогів, їхні сумніви та перемоги, дозволяє поглянути на сучасного вчителя очима його вихованців. Рекомендована широкому колу читачів.

/Files/images/Фото0447.jpg

Методичні проблеми та інновації в педагогічній діяльності вчителя-предметника: матеріали круглого столу (Бориспіль, 23 вересня 2009 р.) / [за ред. Т. Кошель; уклад. Т. Чернойван, Л. Мозгова, Т. Радкович]. – Бориспіль: ПП "Люксар", 2010. -128 с.

Збірка статей "Методичні проблеми та інновації в педагогічній діяльності вчителя-предметника" містить наукові праці вчителів та викладачів м. Борисполя, в яких відображено узагальнений фаховий досвід з методики викладання предметів. Матеріали круглого столу рекомендовано вчителям-предметникам загальноосвітніх навчальних закладів та закладів нового типу, які володіють іноземною мовою (англійською, німецькою та французькою).

/Files/images/Фото0445.jpg

Матеріали ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: "Українознавство як феномен історичного розвитку та державотворення України", присвяченої 420-й річчю від першої згадки про Бориспіль як містечко / [Упор. В.Дмітрієв, В.Литвин, Л. Мозгова, Л. Пасенко, Т. Чернойван; за ред. Л. Мозгової].- Бориспіль: ПП "Люксар", 2010.-268 с.

Збірник містить науково-методичні матеріали краєзнавчих досліджень науковців та педагогів. Видання рекомендоване викладачам та вчителям історії, літератури, мови, керівникам фольклорних гуртків, мистецтвознавцям та всім, хто цікавиться краєзнавством.

/Files/images/Фото0443.jpg

Збірка положень про проведення міських масових заходів з дітьми та учнівської молоддю / [упор. Т. Чернойван, Л. Мозгова, К. Паламарчук].- – Бориспіль: ПП "Люксар", 2011. -84 с.

/Files/images/Фото0435.jpg

Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: " Українознавство як феномен історичного розвитку та державотворення України", присвяченої 135-річчю від дня народження Петра Верни / [Упор. В.Литвин, Л. Мозгова, Л. Пасенко, Т. Чернойван; за ред. Л. Мозгової].- Бориспіль: ФО-П Шевц, 2011.-276 с.

Збірник містить науково- методичні матеріали краєзнавчих досліджень науковців та педагогів. Видання рекомендоване викладачам та вчителям історії, літератури, мови, керівникам фольклорних гуртків та всім, хто цікавиться краєзнавством.

/Files/images/Фото0429.jpg

Слово, що дарує щастя…: матеріали міського літературно-мистецького конкурсу «Дивослово» / [За ред. Т. Чернойван, Л. Мозгової, К. Паламарчук].- – Бориспіль: ПП "Люксар", 2011. -180 с.

Збірка робіт містить поетичні, драматичні та епічні твори, в яких розкривається картина сучасного світу, осмислена дитячою душею. Тексти змушують замислитися над проблемами, актуальними як для учнів, так і для дорослих людей. Рекомендована широкому колу читачів.

/Files/images/Фото0437.jpg

Інформаційно-методичний збірник управління освіти і науки Бориспільської міської ради / [За ред. канд. пед. наук Л. Мозгової]. – Бориспіль: ПП "Люксар", 2012. № 7. -116 с.

Інформаційно-методичний збірник містить методичні рекомендації щодо роботи педагогічних працівників загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, є носієм освітянської думки м.Борисполя. Рекомендовано для використання директорами, заступниками директорів, методистами та педагогічними працівниками.

/Files/images/Фото0446.jpg

Матеріали VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: "Українознавство як феномен історичного розвитку та державотворення України", присвяченої 80-й річниці утворення Київської області / [Упор. В.Литвин, Л. Мозгова, Л. Пасенко, Т. Чернойван; за ред. Л. Мозгової].- Бориспіль: ПП "Шевц", 2012.-448 с.

Збірник містить науково-методичні матеріали краєзнавчих досліджень науковців та педагогів. Видання рекомендоване викладачам та вчителям історії, літератури, мови, керівникам фольклорних гуртків, мистецтвознавцям та всім, хто цікавиться краєзнавством.

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.