Результати ІІ (міського) етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
01 грудня 2020 року відбувся ІІ (міський) етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 79 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.
ВІТАЄМО!
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Місце |
Ланська Олександра Антонівна | 3 | ЗОШ № 8 | Бендик Наталія Олександрівна | І* |
Василенко Марія Андріївна | 3 | НВК імені Костянтина Могилка | Кирвел Раїса Іполитівна | ІІ |
Висоцька Анастасія Володимирівна | 3 | ЗОШ № 7 | Ломака Світлана Василівна | ІІ |
Дика Єлизавета Ярославівна | 3 | ЗОШ № 3 | Мартін Лілія Азадіївна | ІІІ |
Скородід Дар’я Володимирівна | 3 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Жирак Вікторія Василівна | ІІІ |
Маймур Софія Юріївна | 4 | ЗОШ № 8 | Брусило Наталія Іванівна | І |
Крикотень Іван Сергійович | 4 | НВК імені Костянтина Могилка | Ковальчук Тетяна Миколаївна | І |
Мельниченко Катерина Андріївна | 4 | ЗОШ № 1 | Рябець Світлана Олександрівна | ІІ |
Семенюк Поліна Олексіївна | 4 | НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» | Гришман Олена Миколаївна | ІІ |
Куркова Катерина Олександрівна | 4 | ЗОШ № 3 | Ведель Олена Миколаївна | ІІ |
Теліженко Софія Іванівна | 4 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Товкун Тетяна Миколаївна | ІІІ |
Стопа Іван Вікторович | 4 | Бориспільський академічний ліцей | Федорова Ірина Анатоліївна | ІІІ |
Зінькевич Михайло Олексійович | 5 | ЗОШ № 3 | Панчук Лідія Василівна | ІІ |
Матвієнко Софія Михайлівна | 5 | ЗОШ № 6 | Рибальченко Людмила Анатоліївна | ІІ |
Лесковець Єва Сергіївна | 5 | НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» | Адамець Людмила Олексіївна | ІІ |
Богданова Анна Віталіївна | 5 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Береза Любов Петрівна | ІІІ |
Козлов Тимур Валентинович | 5 | ЗОШ № 8 | Лукаш Юлія Віктрівна | ІІІ |
Радіонова Варвара Олександрівна | 5 | Бориспільський академічний ліцей | Яцюта СвітланаІванівна | ІІІ |
Висоцький Володимир Володимирович | 5 | ЗОШ № 7 | Кучинська Марія Данилівна | ІІІ |
Оліфан Вікторія Русланівна | 6 | ЗОШ № 8 | Яценко Олена Василівна | ІІ |
Кривий Іван Олександрович | 6 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Шаповал Ірина Миколаївна | ІІ |
Братиця Євгеній Олександрович | 6 | ЗОШ № 6 | Чепурко Оксана Володимирівна | ІІІ |
Рожа Валерія Євгенівна | 6 | НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» | Адамець Людмила Олексіївна | ІІІ |
Гринь Андрій Андрійович | 6 | ЗОШ № 7 | Кучинська Марія Данилівна | ІІІ |
Фараон Назар Тарасович | 6 | ЗОШ № 1 | Цівун Тетяна Миколаївна | ІІІ |
Грицай Поліна Олександрівна | 6 | Бориспільський академічний ліцей | Тихоненко Юлія Миколаївна | ІІІ |
Міщук Софія Володимирівна | 6 | ЗОШ № 3 | Сокол Валентина Василівна | ІІІ |
Бєлінська Єлизавета Євгенівна | 6 | НВК імені Костянтина Могилка | Берегеля Ольга Анатоліївна | ІІІ |
Цвіркун Анна Ігорівна | 7 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Богуш Надія Миколаївна | ІІ* |
Дикий Михайло Ярославович | 7 | ЗОШ № 3 | Шастун Лариса Григорівна | ІІ |
Сердюченко Ніка Русланівна | 7 | ЗОШ 6 | Голубнича Вікторія Валентинівна | ІІІ |
Штимак Анна Альбертівна | 7 | НВК імені Костянтина Могилка | Берегеля Ольга Анатоліївна | ІІІ |
Благодир Таїсія Дмитрівна | 7 | НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» | Новосад Лідія Григорівна | ІІІ |
Попова Анна Ігорівна | 7 | Бориспільський академічний ліцей | Тихоненко Юлія Миколаївна | ІІІ |
Рачок Микола Миколайович | 7 | ЗОШ 7 | Кучинська Марія Данилівна | ІІІ |
Гопкало Владислава Андріївна | 7 | ЗОШ № 1 | Крилевець Ганна Василівна | ІІІ |
Молодан Богдан Вікторович | 7 | ЗОШ № 8 | Яценко Олена Василівна | ІІІ |
Степаненко Богдана Андріївна | 8 | ЗОШ № 7 | Кузьменко Світлана Дмитрівна | ІІ |
Головіна Вероніка Віталіївна | 8 | ЗОШ № 3 | Панчук Лідія Василівна | ІІІ |
Ківало Анна Віталіївна | 8 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Богуш Надія Миколаївна | ІІІ |
Чобота Вероніка Олександрівна | 8 | ЗОШ № 8 | Яценко Олена Василівна | ІІІ |
Галатенко Олександра Олександрівна | 8 | ЗОШ № 1 | Цівун Тетяна Миколаївна | ІІІ |
Семенюк Ольга Вікторівна | 8 | Бориспільський академічний ліцей | Захарченко Олена Миколаївна | ІІІ |
Сорокіна Катерина Василівна | 8 | ЗОШ № 6 | Чепурко Оксана Володимирівна | ІІІ |
Кнапік Вікторія Іванівна | 8 | НВК імені Костянтина Могилка | Юріна Людмила Петрівна | ІІІ |
Бреус Анастасія Олександрівна | 9 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Шаповал Ірина Миколаївна | І |
Сидоренко Оксана Максимівна | 9 | ЗОШ № 1 | Крилевець Ганна Василівна | ІІ |
Калініна Поліна Ігорівна | 9 | Бориспільський академічний ліцей | Захарченко Олена Миколаївна | ІІ |
Мальована Анна Валеріївна | 9 | НВК імені Костянтина Могилка | Юріна Людмила Петрівна | ІІІ |
Голіяд Вікторія Олександрівна | 9 | ЗОШ № 8 | Яценко Олена Василівна | ІІІ |
Макаренко Даниїл Максимович | 9 | НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» | Майборода Олена Олександрівна | ІІІ |
Андреєва Богдана Романівна | 9 | ЗОШ № 7 | Іваненко Юлія Володимирівна | ІІІ |
Деркач Софія Володимирівна | 9 | ЗОШ № 6 | Захарова Ніна Миколаївна | ІІІ |
Парценко Валерія Олександрівна | 10 | НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» | Новосад Лідія Григорівна | І* |
Тютюн Анастасія Вікторівна | 10 | НВК імені Костянтина Могилка | Берегеля Ольга Анатоліївна | ІІ |
Савісько Дарина Олегівна | 10 | ЗОШ № 3 | Шастун Лариса Григорівна | ІІ |
Кулініч Рената Віталіївна | 10 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Голобородова Галина Борисівна | ІІІ |
Ціхоцька Вікторія Олександрівна | 10 | ЗОШ № 6 | Захарова Ніна Миколаївна | ІІІ |
Манукян Елен Едіківна | 10 | ЗОШ № 8 | Лукаш Юлія Вікторівна | ІІІ |
Пономаренко Мілана Віталіївна | 10 | ЗОШ № 7 | Кучинська Марія Данилівна | ІІІ |
Журбас Катерина Олександрівна | 10 | ЗОШ № 1 | Карпенко Людмила Анатоліївна | ІІІ |
Карпенко Анна Сергіївна | 10 | Бориспільський академічний ліцей | Захарченко Олена Миколаївна | ІІІ |
Яріз Марія Віталіївна | 11 | ЗОШ № 8 | Лукаш Юлія Вікторівна | ІІ |
Солюк Юлія Вікторівна | 11 | ЗОШ № 3 | Сокол Валентина Василівна | ІІ |
Зателепа Анастасія Юріївна | 11 | НВК імені Костянтина Могилка | Юріна Людмила Петрівна | ІІ |
Григор Евеліна Анатоліївна | 11 | НВК «Гімназія «Перспектива» | Георгієва Ніна Василівна | ІІ |
Безбородова Аліна Олександрівна | 11 | ЗОШ № 7 | Кучинська Марія Данилівна | ІІ |
Чижова Анастасія Олексіївна | 11 | Бориспільський академічний ліцей | Захарченко Олена Миколаївна | ІІІ |
Рибальченко Тетяна Олександрівна | 11 | ЗОШ № 1 | Даниленко Тетяна Миколаївна | ІІІ |
Гоцківська Тетяна Володимирівна | 11 | ЗОШ № 6 | Плакса Віра Іванівна | ІІІ |
Кіструга Юрій Ліліанович | 11 | НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» | Новосад Лідія Григорівна | ІІІ |
* - учасники ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика
(3-4 класи – 1 учасник; 5-8 – 1 учасник; 9-11 – 1 учасник)
Коментарi